sobota 3. listopadu 2012

NOVÝ ZAČÁTEK

Holky, rozhodla jsem se skončit s blogem. Je mi to moc líto, ale nemůžu takhle fungovat.

7110128813_f11c519367_z_large

Změnila jsem se a tento blog už do mého života nepatří a nikdy víc patřit nebude.


Potkala jsem úžasnou osobu, do které jsem se zamilovala a jsem jí naprosto oddaná. Poznat T., bylo to nejlepší co se mi mohlo kdy stát. Drží mě nad vodou, ví o mě všechno a ikdyž se neznáme tak dlouho připadá mi, jako kdybych ho znala věčnost a on byl mou spřízněnou duší. Když jsem s ním, vznáším se do nebe, zapomínám na všechny komplexy, cítím se s ním aspoň na chvilku krásná a tak trochu dokonalá.

Ve čtvrtek jsem byla u psychiatra (ano, vím, že jsem psala o psychologovi, ale na poslední chvíli jsem zjistila, že je to psychiatr). Upřímně musím říct, že jsem zklamaná. Byla to důchodkyně, která na mě působila povýšeným dojmem a slušně řečeno ze mě udělala úplného debila. Začala mi tvrdit, že zdravý styl je pro mě naprosto o ničem, že můj metabolismus dokáže spálit cokoliv a když jsem jí napsala svůj zdravý jídelníček (žádný anorektický, normální porce), tak se mě vysmála a řekla mi, proč si místo ovesné kaše na snídani nedám raději chleba ze sýrem nebo paštikou a na odpolední svačinu místo toustu, buchtu s kakaem. WTF???? Jakmile jsem si to vyslechla, vysmála jsem se jí do obličeje zase já a myslela si svoje. Odmítla jsem se s ní dohadovat, protože po 10ti minutové konverzaci jsem zjistila, že to nemá cenu. Nazvala mě anorektičkou, prý se nechci stát ženou, když mi vadí moje křivky..no prostě jsem byla totálně v šoku. Napsala mi antidepresiva, která se používají k léčbě bulimie a za 3 týdny musím dojít na kontrolu i s mými jídelníčky a pocity, které ve mě vyvolávalo jídlo.
Vůbec se mi nesnažila pomoct, doufala jsem, že budeme hledat příčinu bulimie a ne, že mě bude vyčítat to, že se snažím jíst zdravě.

Z ordinace jsem odcházela s přesvědčením, že se tam už nikdy nevrátím a prášky brát nebudu. Myslela jsem si to až do dnešního večera, kdy jsem to opět nezvládla a přesně po týdnu jsem se v 6 večer přejedla a šla zvracet.

Potřebuji pomoct, nezvládnu to sama. Jsem tak strašně zmatená, zničená..nevím jestli víc toužím po štíhlém těle nebo po zdravé myslí. Nevím jak z toho ven, ale jediné čím jsem si jistá je, že blogování mi za celý rok nepřineslo nic dobrého. 

Doufám, že jsem se rozhodla správně a že je to pro mě další krok dopředu k uzdravení. Snad toho nebudu litovat. 

Blogování se ale určitě nechci vzdát navždy. Doufám, že po uzdravení si založím blog plný zdravých receptů a krásných fotek jídel..to je můj sen. 

Jen chci být zdravá, normálně myslící a zdravý-životní-styl milující osoba :)

Všem bych chtěla poděkovat za podporu a za to, že jste mě četly. Mám Vás ráda. Mějte se krásně, ať vám v životě všechno výjde!

5 komentářů:

 1. Tak doufám, že Ti to s T. bude vycházet a bude Ti pomáhat s tvojí psychikou a nemocí! :)
  ta bába musela být hrozná. Přeju Ti jen to nejlepší, brzo ať si v pořádku :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. připojuji se k Monče :) hodně štěstí do budoucna

   Vymazat
 2. Poradím ti jednoho psychiatra že Zlína. Pomohl mi! Děsně moc.. Tak mi kdyžtak dej mail. A zlato! Tak ti závidím tu tvou lásku! Taky bych potřebovala, aby mi někdo pomohl a držel mě nad vodou.. Uz jsi druhá :( po Flou.. Doufám, že vám to oběma pomůže.. Budes mi chybět :(

  OdpovědětVymazat
 3. Snad ti tak bude líp, Domi, drž se

  OdpovědětVymazat
 4. tvé rozhodnutí naprosto chápu, poslední dny jsem si pohrávala s podobnou myšlenkou, kterou jsem nakonec zavrhla, protože mám na to blog moc ráda...ani nevíš, jak moc bych ti přála, aby ses dokázala uzdravit, tvůj přítel ti bude určitě oporou! měj se krásně a ať se ti daří co nejlíp! Jinak s tou bábou je to fakt hrůza, že ti radila takový věci:/ nechápu...

  OdpovědětVymazat